Magazynier/ Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Wypędy

Oferta:

  • Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku; godziny pracy do wyboru: 12:00-20:00, 16:00-24:00, 19:00-03:00, 24:00-8:00
  • Umowa o pracę zawierana bezpośrednio z naszym klientem
  • Realna perspektywa rozwoju
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, MultiBenefit, platforma językowa, możliwość wykonania uprawnień UDT za pośrednictwem firmy
  • Bezpłatny transport pracowniczy z WKD Opacz bezpośrednio do firmy (Wypędy)

Wymagania:

  • Motywacja do pracy
  • Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia!
  • Jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe będzie to dodatkowym atutem

Zadania:

  • Rozładunek/załadunek frachtu
  • Sortowanie i skanowanie przesyłek
  • Obsługa komputera oraz skanera

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy