Magazynier/ Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa - dzielnica Włochy

Oferta:

  • Wynagrodzenie: 4748 zł brutto/miesiąc - jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe
    Wynagrodzenie: 4390 zł brutto/miesiąc - jeśli nie posiadasz uprawnień na wózki widłowe
  • Premia roczna
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie ll- zmianowym - wolne weekendy!
  • Miła atmosfera oraz wspierający się zespół współpracowników
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Motywacja i chęci do pracy
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe z UDT

Zadania:

  • Kompletacja zamówień zgodnie ze specyfikacją
  • Obsługa skanera magazynowego
  • Obsługa wózka widłowego - jeśli posiadasz uprawnienia
  • Rozładunki i załadunki towaru

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials