Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Magazynier operator wózka widłowego

Święcice, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Ołtarzew, Pruszków, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Przyjmowanie przesyłek do klienta
  • Sortowanie i załadunek części samochodowych
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Obsługa skanera i komputera
  • Obsługa wózków widłowych

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej od zaraz
  • Kurs uprawniający do obsługi wózków widłowych (niski skład)
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Pracę w Święcicach (gmina Ożarów Mazowiecki)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę II zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 11-20
  • Wolne weekendy
  • Wynagrodzenie 18 zł brutto/h
  • Możliwość skorzystania ze świadczeń dodatkowych
  • Po okresie od 3 do 6 miesięcy możliwość przejścia na zatrudnienie wewnętrzne (wyższa stawka+premie)
=> 43

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja