Magazynier – operator wózka widłowego

OTTO Work Force

Sosnowiec, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Sosnowiec

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. (nr rej 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy : Sosnowiec
Nr ref. ID/09/2019/S

Zakres Obowiązków
• Załadunek i rozładunek towarów
• Prace magazynowe zlecone przez kierownika magazynu
• Obsługa skanera
• Obsługa wózka widłowego wysokiego składu powyżej 3 metrów

Wymagania
• Uprawnienia na wózki widłowe UDT
• Doświadczenie mile widziane
Oferujemy
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie 3200 zł brutto miesięcznie ( z uprawnieniami UDT)
• Starsze uprawnienia 3000 zł brutto miesięcznie
• Praca na 3 zmiany 06:00 - 14:00 , 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.