Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Grupa Geis

Robakowo, wielkopolskie

Grupa Geis
Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania dziedzinie logistyki. Jesteśmy jedną z wiodących firm spedycyjnych i logistycznych w Europie Środkowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur w Spółce Geis PL, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:
Robakowo

Zadania:

  • Przyjęcie i wydanie towaru (dostawy, dystrybucja).
  • Rozładunek i załadunek samochodów dostawczych i odbiorczych.
  • Przeładunki samochodów liniowych.
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.
  • Tworzenie struktur towaru.
  • Transportowanie towarów z obszaru przyjęcia do strefy składowania.
  • Realizacja powierzonych zadań w ramach prowadzenia gospodarki magazynowej.

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków czołowych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - pełen etat.
  • Praca na zmiany bez pracy w weekendy.
  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, na preferencyjnych warunkach - prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Stabilne zatrudnienie i udział w ciągłym rozwoju międzynarodowej organizacji.
  • Motywujące wynagrodzenie.
  • Dobra atmosfera pracy i możliwość uczenia się od innych.
Grupa Geis
Grupa Geis