Magazynier- operator wózka widłowego

Seifert Polska

Poznań, wielkopolskie

Seifert Polska Sp. z o.o. to dynamiczna, doświadczona i elastyczna w działaniu firma świadcząca wysokiej jakości usługi w branży TSL. Oferuje innowacyjne, inteligentne rozwiązania w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej i papierniczej.

Spółka jest częścią Seifert Logistics Group, która od 70 lat intensywnie rozwija się na rynku Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Szybki rozwój Grupy zaowocował powstaniem nowych filii w Niemczech, Czechach i Polsce oraz rozszerzeniem działalności o spedycję kolejową i lotniczą.

Naszą największą wartością są ludzie - dzięki zaangażowanym i zmotywowanym pracownikom oraz wspólnej pracy zespołowej, rozwinęliśmy się do jednego z największych usługodawców logistycznych.

Poznań

Nr ref.: 142-2017_MAG

Główne zadania:

  • załadunek oraz rozładunek towaru
  • wydawanie towaru z magazynu
  • sprawdzanie dokumentacji magazynowej
  • dbanie o właściwy stan magazynowy
  • dbanie o ład i porządek na magazynie
  • prace inwentaryzacyjne
  • praca w systemie I- zmianowym

Państwa profil:

  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programów magazynowych
  • aktualne uprawnienia na wózek widłowy

Ponadto oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dodatkowe świadczenie urlopowe
  • dofinansowanie do karnetów sportowych
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dodatkowe wynagrodzenie (13-te wynagrodzenie)
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Od 2016 r. współpracujemy z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu jako partner studiów dualnych na kierunku Logistyka.