Magazynier/ Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Ostrołęka, mazowieckie

Miejsce pracy: Ostrołęka

Numer ref. MOW/057/KKA

Zadania:

  • Obsługa placu magazynowego
  • Załadunek, rozładunek, pakowanie
  • Obsługa wózka widłowego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pracę w trybie 3-zmianowym
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: kartę Multisport, bonusy świąteczne, pakiety medyczne, ubezpieczenie itp.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym

Zadzwoń pod numer 696-025-488 lub wyślij CV.
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials