Gi Group Sp. z o.o.

Magazynier - operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Natolin, Grodzisk Mazowiecki, Brwinów, Milanówek, Wiskitki, Żyrardów

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek samochodów
  • Przygotowywanie i kompletacja zleceń dla klientów
  • Obsługa regałów wysokiego składowania
  • Sortacja paczek ( praca manualna bez jazdy wózkiem )

Wymagania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Gotowość do pracy zmianowej (dwie zmiany 6:00- 14:00; 14:00-22:00, z nabyciem stażu i doświadczenia pracy - trzy zmiany + 22:00- 6:00)
  • Mile widzialne doświadczenie w pracy w magazynie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość pracy na komputerze ( możliwości dodatkowego rozwoju)

Oferujemy:

  • Pracę po 8 godzin od poniedziałku do piątku w systemie II, a następnie III zmianowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na zatrudnienie wewnętrzne
  • Wynagrodzenie na początek 19 zł brutto/h + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Możliwość skorzystania ze świadczeń dodatkowych-karta Multisport, ubezpieczenie, pakiet medyczny
  • Miejsce pracy: Natolin koło Grodziska Mazowieckiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.