Magazynier – Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową na pełen etat
  • Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o premie
  • Możliwość przejścia na zakład po okresie zatrudnienia przez agencję
  • Praca w młodym dynamicznym zespole
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Wymagania:

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (UDT)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • Gotowość do pracy 2-zmianowej (6-14, 14-22)

Zadania:

  • Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną
  • Obsługa wózków widłowych
  • Prace okołomagazynowe
  • Kompletacja, przygotowanie produktów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials