Magazynier/ Operator Wózka Widłowego

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Łódź (Górna), łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź (Górna)

Zadania / obowiązki:

  • załadunek i rozładunek towarów
  • kontrola jakościowa i ilościowa produktów przychodzących, jak i wychodzących z magazynu
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • wsparcie w odbiorze gotowego produktu schodzącego z linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w kierowaniu wózkiem czołowym
  • dobra organizacja pracy własnej
  • uprawnienia UDT

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo bezpośrednio u Pracodawcy
  • praca na 2 zmiany, od poniedziałku do piątku
  • pakiet socjalny (dwczasy pod gruszą z ZFŚS, paczki świąteczne na mikołajki, świadczenia z ZFŚS w okolicy świąt wielkiej nocy)
  • możliwość dofinansowania szkoleń, kursów językowych, kart sportowych itp.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.