Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Magazynier - Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Komorniki, Środa Ślaska, Wołów, Prochowice, Kostomłoty, Lubin, Legnica, Brzeg Dolny, Trzebnica

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Firma, w której będziesz pracować zajmuje się produkcją szyb samochodowych.

Praca w miejscowości: Komorniki (okolice Środy Śląskiej)

Stanowisko – Magazynier - Operator wózka widłowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Obsługa i kontrola stanu technicznego wózka widłowego

- Obsługa przychodzacych i wychodzących dostaw i transportu

- Prowadzenie ewidencji magazynowej

- Weryfikacja ilościowa i jakościowa materiałów na magazynie

- Transport wewnętrzny

WYMAGANIA:

- Wykształcenie min. średnie techniczne

- Aktualne uprawnienia na wózki widłowe (elektryczne - UDT)

- Doświadczenie na stanowisku magazyniera operatora wózka

- Znajomość obsługi komputera i programów ERP

- Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

- Znajomość dokumentacji magazynowej i wysyłkowej

OFERUJEMY:

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Pracę w międzynarodowym środowisku

- Możliwość kontaktu z innowacyjną technologią produkcji szyb

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Dofinansowanie do posiłków

Skontaktuj się z nami, nasze biura w Polsce:

Jasło - 798 113 596

Kluczbork - 516 083 320 /

533 134 385

Poznań - 733 359 207 /

508 569 193

Radom - 696 014 236

Zamość - 575 551 900

Pracownicy UA: 537 805 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Charlie works Sp. z o.o.