Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o. Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o.
Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o.

Obecnie do naszej fabryki w Komornikach k. Środy Śląskiej poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Komorniki k. Środa Śląska

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa i kontrola stanu technicznego wózka widłowego
  • Obsługa przychodzących i wychodzących dostaw i transportów
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej
  • Weryfikacja ilościowa i jakościowa materiałów na magazynie
  • Transport wewnętrzny

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe (elektryczne)
  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera operatora wózka
  • Znajomość obsługi komputera i programów ERP
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość dokumentacji magazynowej i wysyłkowej

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość kontaktu z innowacyjną technologią produkcji szyb
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do posiłków
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego przycisku.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.