Opis stanowiska pracy

Numer referencyjny:
OB/MAGKOK/07/2020
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie.
-umowę o pracę na pełen etat- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
-atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres zadań na stanowisku:
- czasowe i sprawne dokonywanie rozładunków i załadunków środków transportu przy pomocy wózka jezdniowego.
- transport towarów wewnątrz magazynu do miejsca składowania
- sporządzenie dokumentacji fotograficznej towaru uszkodzonego lub niezgodnego ze standardami klienta
- skanowanie towarów
- weryfikacja dostał oraz wysyłek
- plombowanie samochodów wyjeżdżających z towarem
- kontrola nad wydawanym z magazynu towarem zarówno pod względem jakościowym i ilościowym

Wymagania

Wymagania:
- uprawnienia UDT
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych minimum 6 miesięcy
chęć do pracy

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa... personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
300 zł netto
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie