Magazynier/Operator wózka widłowego

OTTO Work Force

Kokotów, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kokotów

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: OB/MAGKOK/07/2020

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie.
- Umowę o pracę na pełen etat- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres zadań na stanowisku:
- czasowe i sprawne dokonywanie rozładunków i załadunków środków transportu przy pomocy wózka jezdniowego.
- transport towarów wewnątrz magazynu do miejsca składowania
- sporządzenie dokumentacji fotograficznej towaru uszkodzonego lub niezgodnego ze standardami klienta
- skanowanie towarów
- weryfikacja dostał oraz wysyłek
- plombowanie samochodów wyjeżdżających z towarem
- kontrola nad wydawanym z magazynu towarem zarówno pod względem jakościowym i ilościowym

Oczekiwania:
- uprawnienia UDT
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych minimum 6 miesięcy
chęć do pracy

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt z :
Agencją Pracy OTTO w Krakowie
Ul.Szlak 77
tel. 12 4301273 lub 602 684 876
lub o przesyłanie aplikacji na adres @ z dopiskiem „Operator wózka widłowego”

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.