Magazynier - Operator wózka widłowego

Gi Group Poland S.A.

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

TWOJE ZADANIA:
•Transport wyrobów z produkcji na wyznaczoną lokalizację
•Nadawanie lokalizacji magazynowej paletom/wózkom z wyrobami
•Kontrola zgodności pakowania, kontrola etykiet
•Ewidencja pobrań z magazynu oraz z produkcji
•Dostarczanie niezbędnych komponentów na produkcję

WYMAGANIA:
•Doświadczenie w pracy w obsłudze wózka widłowego
•Uprawnienia UDT
•Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (7-15, 15-23, 23-7)

NASZ KLIENT OFERUJE:
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Wynagrodzenie zasadnicze 24 PLN brutto/h + do 20% premii miesięcznej + 50% i 100% za pracę w godzinach nocnych
•Bogaty pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego, dofinansowanie do posiłków
•Fundusz socjalny, np. wczasy po gruszą, paczki świąteczne, pożyczki na preferencyjnych warunkach
•Realną możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
•Kompleksowe szkolenie wdrażające przed rozpoczęciem pracy
•Pracę w pozytywnej atmosferze w międzynarodowym środowisku
•Transport bezpłatny z Wrocławia, z okolic Bielawy, Dzierżoniowa, Kątów Wrocławskich i Smolca

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.