Magazynier / Operator wózka widłowego

Trenkwalder

Kąty Wrocławskie, Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie, Wrocław
Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego bocznego,
  • prace magazynowe.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • aktualne uprawnienie do obsługi wózków widłowych UDT,
  • znajomość komputera mile widziana,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • możliwość własnego dojazdu do pracy.

Oferujemy:
  • zatrudnienie: umowa o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie do 4500 zł brutto miesięcznie,
  • kartę paliwową 200 zł netto,
  • premię produkcyjną do 1200 zł brutto,
  • przyjazną atmosferę :)
  • pracę w miejscowości Kąty Wrocławskie.
Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego Cv lub kontakt pod numerem tel. 693 902 016

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.