Magazynier - operator wózka widłowego

Work Service S.A.

Imielin, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Imielin

Dla naszego klienta, nowej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków:

* Pakowanie i załadunek części samochodowych;

* Obsługa wózków jezdniowych;

* Wsparcie pozostałych działów na produkcji

Oferujemy:

* Pracę na pełen etat;

* Umowa o pracę tymczasową z możliwością wcześniejszego przejścia pod

firmę;

* Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22;

* Stawkę miesięczną 3210 brutto + premię frekwencyjną;

* Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;

* Stałą opiekę koordynatora;

* Narzędzia niezbędne do pracy;

* Opiekę medyczną.

Kontakt:

508 000 801

Wymagania:

* Chęć i motywacja do pracy;

* Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym;

* Uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych;

* Doświadczenie w obsłudze wózków jezdniowych;

* Podstawowa znajomość języka angielskiego - mile widziana.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.