Gi Group Sp. z o.o.

Magazynier - operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Natolin, Żyrardów, Milanówek, Brwinów, Żabia Wola, Błonie

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek aut
  • Przygotowywanie i kompletacja zleceń dla klientów
  • Lokowanie towaru w regałach magazynowych
  • Obsługa wózków widłowych wysokiego składowania

Wymagania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych czołowych oraz wysokiego składowania-warunek konieczny
  • Dobra obsługa komputera min. MS Office (Excel) oraz poczty elektronicznej (Ms Outlook)
  • Sporządzanie raportów dziennych
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (poziom podstawowy)

Oferujemy:

  • Pracę w Natolinie koło Grodziska Mazowieckiego
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę w systemie 2 zmianowym
  • Wynagrodzenie od 19 zł brutto/h
  • Możliwość skorzystania ze świadczeń dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość przejścia na zatrudnienie wewnętrzne bezpośrednio przez zakład pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.