Magazynier/ operator wózka widłowego

Gi Group Poland S.A.

Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Goczałkowice-Zdrój

Dla Naszego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy dwóch osób do pracy na stanowisku: Magazynier/ Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Czechowice Dziedzice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wózka widłowego,
  • odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie,
  • sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów,
  • wewnętrzny transport towarów w magazynie,
  • udział w inwentaryzacjach,
  • prawidłowa i terminowa realizacja zleceń.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • dyspozycyjności do pracy na II zmiany od poniedziałku do piątku,
  • doświadczenia w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania,
  • uprawnień UDT- warunek konieczny.
  • nastawienia na długoterminową współpracę.

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie w oparcio o umowę o prace tymczasową z późniejsza możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pierwsza umowa na okres próbny 2-3 miesiące,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie do 1000 zł brutto miesięcznie,
  • wynagrodzenie płatne na 10 dnia każdego miesiąca,
  • pracę na II zmiany od poniedziałku do piatku,
  • możliwość pracowania w nadgodzinach ( soboty),
  • zatrudnienie od zaraz.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.