Magazynier - operator wózka widłowego

Gdańsk, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, poszukuję Kandydata na stanowisko:

Wymagania

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa wózka widłowego
  • rozładunek, załadunek kontenerów
  • proste prace magazynowe

WYMAGANIA:

  • uprawnienia na wózki widłowe potwierdzone UDT
  • dyspozycyjność w godzinach nocnych 0:00-8:00 od wtorku do soboty
  • chęć do pracy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 3000 zł brutto + 200 zl brutto premii za obslugę wózka widłowego
  • pracę na pełen etat od wtorku do soboty 0:00-8:00
  • kawa/herbata według potrzeb

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat - noc
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie