Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/05/2018.

Magazynier - operator wózka widłowego

Duchnice, Ożarów Mazowiecki, Warszawa, Pruszków, Piastów, Błonie, Ołtarzew, Brwinów, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Przyjmowanie towaru na magazyn
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Rozdysponowanie towaru na wskazane pozycje w magazynie
  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Gotowość do pracy po 8 h w godzinach 18:00-07:00 lub 08:00-20:00 (do wyboru) pon-pt
  • Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Pracę w Duchnicach koło Ożarowa Mazowieckiego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na zatrudnienie wewnętrzne
  • Stałe godziny pracy, wolne weekendy
  • Wynagrodzenie podstawowe 2500 zł brutto + bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Obiady finansowane przez pracodawcę lub z korzystanie z karty przedpłaconej na zakupy spożywcze
  • Napoje (kawa/herbata, zimne napoje) i słodkie przekąski
  • Dofinansowanie do karty multisport, ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka