Magazynier/Operator wózka widłowego

Ceva Logistics Poland Sp. z o.o.

Długołęka, dolnośląskie

CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Miejsce pracy: Długołęka

Zakres obowiązków:

  • rozładunki i załadunki samochodów wózkiem widłowym
  • wydania i przyjęcia towaru
  • weryfikacja dostaw
  • kompletacja zamówień
  • lokowanie towaru na magazynie i na placu składowym

Wymagania:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych czołowych (długie widły)
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • odpowiedzialność i chęci do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • możliwość uzyskania dodatkowej premii
  • stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
  • realną możliwość rozwoju i awansu
  • pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie
  • świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe MULTIACTIVE
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy
  • pracę dla znanych marek: VW, Volvo, Fiat, Philips, Orange, Leroy Merlin, GSK - dołącz do NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.