Magazynier - Operator Wózka Widłowego

ROHLIG SUUS Logistics SA

Czeladź, śląskie

Miejsce pracy: Czeladź
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Proponujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę przez zakład, pełen etat),
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Bardzo dobre warunki pracy (odzież, posiłki regeneracyjne w okresie zimowym, bezpłatne napoje),
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne, wyjazdy integracyjne).

Zakres obowiązków:

  • Wydawanie i przyjmowanie towarów,
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej,
  • Praca w systemie zmianowym,
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na wózkach wysokiego składowania,
  • Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania,
  • Doświadczenie w pracy ze skanerami kodów kreskowych,
  • Znajomość dokumentacji magazynowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.