Magazynier - operator wózka widłowego

Work Service Express.

Chorzów, śląskie

Miejsce pracy: Chorzów

Work Service Express Agencja Pracy Tymczasowej certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, dla swojego Klienta w Chorzowie poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

OPIS STANOWISKA:

- kompletacja towaru - praca ze skanerem
- układanie towarów na palecie
- układanie towarów na magazynie
- obsługa wózków widłowych niskiego składowania

OFERUJEMY:

- umowa o pracę tymczasową z możliwością dłuższej współpracy
- praca w znanej firmie logistycznej
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca od pon. - pt. w systemie II lub III zmianowym

WYMAGANIA:

- ukończony kurs z zakresu obsługi wózków widłowych
- doświadczenie w pracy w magazynie - mile widziane
- książeczka sanepidu
- dyspozycyjność
- motywacja

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.