Magazynier / operator wózka widłowego - Cholerzyn , małopolskie
od Dekra Praca Sp. z o.o.
Dekra Praca Sp. z o.o.
DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier / operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Cholerzyn

Oferujemy:

• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

• pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• dodatki za pracę w nocy

• pracę od poniedziałku do piątku

• pracę na dłuższy okres

Zakres obowiązków:

• rozładunek oraz załadunek samochodów zgodnie z dokumentacją transportową

• przyjęcie oraz wydanie towaru na/z magazynu z użyciem skanera

• prace magazynowe

Wymagania:

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych

• brak przeciwwskazań do pracy nocnej i zmianowej

• chęć do pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki

• mile widziane osoby z własnym samochodem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.