Magazynier/ Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Chełmek, małopolskie

Miejsce pracy: Chełmek

Numer ref. MOW/010/MGÓ

Zadania:

  • Dbanie o terminowe przeprowadzanie załadunku i rozładunku
  • Wydawanie i przyjmowanie towaru między produkcją
  • Rozładunek i odbiór dostaw, lokowanie na regałach
  • Praca na wózku widłowym

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Po okresie próbnym stałe zatrudnienie w strukturach firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w renomowanej firmie z branży automotive
  • Uprawnienia kierowcy wózków jezdniowych z napędem silnikowym
  • Uprawnienia z zakresu wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych
  • Dyspozycyjność (praca w trybie III zmianowym)
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials