Magazynier - Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Numer ref. MOW/006/ADO

Zadania:

  • Przygotowywanie komponentów pod zamówienia produkcji
  • Przyjmowanie i księgowanie komponentów w systemie magazynowym
  • Rozładunek / załadunek towaru
  • Udział w cyklicznych inwentaryzacjach
  • Rozwiązywanie bieżących problemów

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego PZU
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Znajomość obsługi komputera
  • Znajomość zagadnień gospodarki magazynowej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials