MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

ROHLIG SUUS Logistics SA

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę przez zakład, pełen etat)
  • atrakcyjny system premiowy
  • bezpłatny kurs na uprawnienia na wózki widłowe
  • bardzo dobre warunki pracy (odzież, posiłki regeneracyjne w okresie zimowym, bezpłatne napoje)
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne, wyjazdy integracyjne)

Podstawowe obowiązki:

  • rozładunki i załadunki towarów (ręczne oraz przy użyciu wózków elektrycznych)
  • dokonywanie przeładunku towarów klientów
  • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia towaru
  • dbałość o zachowanie porządku i bezpieczeństwa w magazynie

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w obsłudze wózków czołowych i/lub bocznych
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy 2-zmianowej
  • mile widziane uprawnienia na wózki elektryczne
  • staranność i rzetelność w wykonywanej pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.