Magazynier - Operator wózka widłowego

Orienta Polska Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Błonie

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy

Magazyniera – Operatora Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Błonie k. Warszawy

Opis stanowiska:

  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Kompletacja ładunków na magazynie
  • Kontrola jakościowa przygotowanego towaru
  • Obsługa wysokiego składu
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległy

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy w magazynie
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Sumienności w pełnieniu obowiązków
  • Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie + dodatki stażowe
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne)
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i spotkania integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.