Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Magazynier- operator wózka widłowego

BIELSKO-BIAŁA, śląskie

Seifert Polska

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • załadunek oraz rozładunek towaru
  • wydawanie towaru z magazynu
  • sprawdzanie dokumentacji magazynowej
  • dbanie o właściwy stan magazynowy
  • prace porządkowe
  • prace inwentaryzacyjne

Państwa profil:

  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualne uprawnienia na wózek widłowy
  • dyspozycyjność- praca w systemie II lub III zmianowym

Ponadto oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dodatkowe świadczenie urlopowe
  • dofinansowanie do karnetów sportowych- MULTISPORT
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej- MEDICOVER
  • dodatkowe wynagrodzenie (13-te wynagrodzenie

Wymagania

Nr ref.: 114-2017_MAG

Jesteśmy jedną z czołowych firm spedycyjno-logistycznych z kapitałem niemieckim.... Dzięki znajomości lokalnego rynku, popartego ponad dziesięcioletnim stażem oraz unikalnemu międzynarodowemu doświadczeniu wyprzedzamy oczekiwania naszych Klientów.

Szukamy ambitnych i przedsiębiorczych osób, które chcą mieć aktywny udział w dalszym rozwoju naszej firmy na polskim rynku.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja