Magazynier – Operator wózka widłowego

36-062 Zaczernie, podkarpackie

Metkom

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

W związku z szybkim rozwojem naszej firmy poszukujemy Magazynierów oraz Magazynierów - Operatorów wózka widłowego

Osoby te będą odpowiedzialne za:

  • Sortowanie złomu
  • Rozliczanie dostaw
  • Załadunek/rozładunek kontenerów

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość awansów wewnętrznych.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Zmianowy system pracy.
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie.
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT.
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy fizycznej.

W branży działamy od ponad 20 lat, konsekwentnie pracując na obecną pozycję. Zdobyte... doświadczenie umożliwia nam profesjonalną odpowiedź na każdą potrzebę rynku. Centrala naszej firmy znajduje się w Dębicy. Równorzędnie działają jeszcze trzy oddziały. Oddział Rzeszów mieści się przy strategicznej trasie wylotowej Rzeszów-Warszawa. Drugi znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Trzeci w Sędziszowie Małopolskim oraz czwarty w Radomiu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 3.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie