Magazynier - operator wózka widłowego UDT

Gi Group Poland S.A.

Polkowice, dolnośląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Polkowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka widłowego: załadunek/rozładunek w centrum logistycznym
  • Rozmieszczenie towarów w odpowiednich miejscach
  • Przygotowywanie wysyłek do klientów
  • Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie w pracy na magazynie i jako kierowca wózka widłowego
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Zdobycie doświadczenia

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy