ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier – Operator wózka widłowego UDT

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Milanówek

Jeśli posiadasz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych, pracowałeś/łaś na magazynie i legitymujesz się zdanym egzaminem UDT do obsługi wózków widłowych - odezwij się do nas. Posiadamy wiele ofert pracy w Grodzisku Mazowieckim i okolicach.

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dodatki do wynagrodzenia (za pracę w porze nocnej, za brak absencji)
  • 3 zmiany
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Opiekę konsultanta Manpower
  • Benefity Manpower (np. kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, zniżki itp.)

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Znajomość obsługi komputera
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym
  • Książeczka sanepidowska będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Prace magazynowe
  • Obsługa wózków widłowych w zależności od stanowiska: wysoki, niski skład, wózki specjalistyczne (dawna kat. WJO I)
  • Praca ze skanerem magazynowym, listą pickingową

Jeśli jesteś zainteresowany napisz SMS o treści: ’OWW’ pod numer 882 907 245 - oddzwonimy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy