Magazynier / Operator wózka widłowego UDT (m/k)

Trenkwalder

Gdynia, Sopot, Gdańsk, pomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia, Sopot, Gdańsk
Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,
  • przyjmowanie towarów do magazynu,
  • przechowywanie i składowanie towaru,
  • kompletowanie towaru oraz jego rozsyłka,
  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
  • obsługa systemów informacyjnych,
  • monitorowanie zapasów magazynowych,
  • sprawdzanie dat ważności przechowywanych produktów,
  • udział w inwentaryzacjach.

Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania,
  • certyfikat UDT warunek konieczny,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera wysokiego składowania minimum 6 miesięcy,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • sprawność fizyczna,
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym 6-14 i 14-22.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • stawkę 2700 - 3000 zł netto miesięcznie,
  • premię uznaniową do 500 zł netto,
  • benefity pozapłacowe tj. ubezpieczenie medyczne, karta sportowa,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • rozbudowany system szkoleń,
  • praca na terenie Gdyni, ul. Hutnicza.
Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.