Magazynier/Operator wózka widłowego/ Складник / оператор наванта

Dekra Praca Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko/ Для нашого клієнта проводимо набір кандидатів на обслуговування:

  • operator wózków widłowych wysokiego składowania (zmiana nocna, 22-6, stawka: od 4460-4960 zł)/ навантажувачі високого складу (нічна зміна, 22-6, ставка: від 4460-4960 злотих)
  • operator wózków czołowych (2 zmiany: 6-14,14-22; stawka od 3900-4400 zł brutto)/ навантажувачі фронтальні (2 зміни: 6-14,14-22; ставка від 3900-4400 злотих брутто)
  • operator paleciaka jezdniowego - kompletacja zamówień (2 zmiany: 6-14,14-22; stawka od 3900-4400 zł brutto)/ навантажувач типу рокла (2 зміни: 6-14, 14-22; ставка від 3900-4400 злотих брутто)

Oferujemy/Пропонуємо:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po 6 miesiącach możliwość nawiązania współpracy bezpośrednio z klientem/ працевлаштування на основі трудового договору, після 6 місяців можливість працевлаштування безпосередньо у клієнта
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od systemu pracy/ приваблива заробітна плата залежно від системи праці
  • pracę na pełen etat, 5 dni w tygodniu/ повна ставка, 5 днів на тиждень
  • karta Multisport/ карта Multisport
  • prywatną opiekę medyczną/ медичне страхування

Wymagania

Wymagania/ Вимоги:

  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego bocznego wysokiego składowania lub czołowego min. 1 rok/ Досвід роботи на бокових або фронтальних навантажувачах не менше 1 року
  • doświadczenie na podobnym stanowisku/ Досвід на подібній посаді
  • uprawnienia UDT/ Права від UDT
  • dyspozycyjność w wyznaczonym systemie/ Готовність працювати по змінах

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
na początek 6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 900PLN - 4 960PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie