Magazynier - operator wózka widłowego - Praca od zaraz !

Adecco Poland Sp. z o.o.

Jaworzno, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Jaworzno

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną z biurem Adecco,
  • Docelowo możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę klienta,
  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku,
  • Pracę na początek na 1 zmianę - nocną w godzinach 21:00-05:00, po wdrożeniu przejście na pracę w systemie 3 zmian,
  • Wynagrodzenie podstawowe na start 2750zł brutto,
  • Premię uznaniową nawet do 600zł brutto miesięcznie,
  • Karte płatniczą 210zł netto doładowywaną na podstawie frekwencji - po 2-3 miesiącach pracy,
  • Kartę do automatu z kawą, herbatą, batonami itd. (po 2miesiącach pracy)
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenieProgram lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia,
  • Pracę od zaraz,
  • Pracę w Sosnowcu na Ul Inwestycyjnej.

Obowiązki:

  • Rozładunek, załadunek, segregacja materiałów
  • Zabezpieczanie przeładowywanych towarów
  • Obsługa wózków widłowych
  • Obsługa skanerów magazynowych

Oczekujemy:

  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Chęć nawiązania stałej współpracy,
  • Sprawność fizyczna,
  • Uprawnień na wózki widłowe,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta pracy tymczasowej.

Poleć ofertę swoim znajomym. Mamy wiele ciekawych ofert pracy.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta pracy APLIKUJ - a my oddzwonimy!

Numer referencyjny: MCA/07/2020/KTW/JK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.