Magazynier - Operator Wózka Widłowego - jedna zmiana

Agencja Zatrudnienia KS Service

Jelcz-Laskowice, Oława, Łęg, dolnośląskie

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Oława, Łęg

ZADANIA

  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • kontrola jakości wytworzonego produktu
  • kontrola dokumentacji magazynowej
  • rozładunek i załadunek samochodów dostawczych

OCZEKIWANIA

  • min. rok doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • zdolność do szybkiego uczenia się i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność oraz chęć do podjęcia stałej współpracy po okresie próbnym

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie z rozbudowanym systemem premiowym
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • pakiet szkoleń oraz niezbędną odzież roboczą
  • stałą opiekę konsultanta personalnego

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy i czujesz, że mógłbyś razem z nami rozwijać swoje umiejętności, aplikuj już dziś lub zadzwoń pod nr tel. 71 3410414. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.