Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/11/2018.

Magazynier - Operator Wózka Widłowego / Gliwice

śląskie

Logstor Polska PL

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za kompletowanie materiałów oraz dostarczanie na produkcję
  • przygotowanie surowców do produkcji zgodnie ze zleceniami
  • załadunki i rozładunki wózkiem widłowym
  • dbałość o stany magazynowe

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny) oraz wymianę butli gazowej
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pełne wdrożenie do pracy (pakiet szkoleń)
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do: wczasów pod gruszą; Świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych, organizujemy: paczki dla pracowników; bilety do kina)
  • opiekę medyczną
  • premie
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dla najlepszych oferujemy szkolenie z zakresu obsługi suwnic, żurawi i wózka widłowego – szkolenie będzie potwierdzone certyfikatem z Urzędu Dozoru Technicznego

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka