Magazynier - operator wózka widłowego Białystok

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Interim to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Magazynier - operator wózka
Miejsce pracy: Białystok

Zadania:
• obsługa wózka widłowego,
• załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych,
• zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze (kapsle, etykiety, itd.) oraz odbiór produktu gotowego,
• transport materiałów po terenie magazynu,
• dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner, radiostacja),
• przestrzeganie zasad BHP,
• inne prace pomocnicze.

Oferujemy:
• umowę o pracę na czas określony tj.do końca sierpnia.
• konkurencyjne wynagrodzenie
• atrakcyjne dodatki zmianowe/weekendowe
• pakiet benefitów (comiesięczny deputat piwny, rodzinny pakiet medyczny- prywatna opieka medyczna, inne świadczenia sportowe i kulturalne)
• dostęp do stołówki pracowniczej
• premię

Wymagania

• posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy na wózku dwupaletowym),
• gotowości do pracy w systemie (3 zmiany, 4B),
• komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
• dokładności, odpowiedzialności i uczciwości,
• umiejętności pracy pod presją czasu,
• książeczka sanepidu.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do końca sierpnia 2019
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 490PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie