Magazynier / Operator wózka widłowego - bardzo wysokie zarobki ! PRACA OD ZARAZ

Adecco Poland Sp. z o.o.

Rzeniszów, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Rzeniszów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną z Adecco (Praca czasowa do końca czerwca- max do sierpnia),
  • Pracę od zaraz na pełen etat w systemie 4 brygadowym 8h dziennie (7dni pracy 2/3dni wolne),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 3200zł brutto,
  • Premię frekwencyjną do 800zł brutto miesięcznie (związana z obecną sytuacja Covid-19, w okresie kwiecień - czerwiec),
  • Premię miesięczną 5%,
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie,
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów,
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej organizacji będącej liderem na rynku,
  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Pracę od zaraz !

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego - czołowe  - niski skład,
  • Przewożenie palety z towarem z produkcji na halę
  • Obsługa prostego skanera.

Kogo poszukujemy:

  • Osoby posiadającej uprawnienia na wózki widłowe potwierdzone przez UDT - warunek konieczny, nie wymagamy doświadczenia !
  • Osoby posiadającej książeczkę sanepidowską,
  • Osoby, która nie będzie miała problemu z dojazdem do miejsca pracy - Rzeniszów,
  • Osoby chętnej do nawiązania stałej współpracy.

Aplikuj lub wyślij sms o treści: ’Magazynier Rzeniszów’ pod nr tel: 695 060 093 - oddzwonimy!

Numer referencyjny: RZEN/03/2020/KTW/JK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.