Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs + i jesteśmy agencją HR. Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z wieloletnim doświadczeniem oferującej usługi logistyczne, poszukujemy kandydatów do pracy na magazynie w Modlniczce.

Jeśli szukasz stabilnej pracy, a dodatkowo masz doświadczenie na podobnym stanowisku, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • kompletowanie zamówień
  • obsługa skanera kodów kreskowych (rejestrowanie ruchu towarów)
  • rozładunki i załadunki
  • współpraca z działem administracji magazynu, w celu prawidłowej obsługi dokumentacyjnej zlecenia
  • obsługa wózków wysokiego składowania bocznych lub czołowych (w przypadku osób z uprawnieniami)

Wymagania

• dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (6-14, 8-16, 14-22)

• doświadczenia w pracy na magazynie

• sumienności i dokładności

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - będą dużym atutem

Oferujemy:

• zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę

• możliwość rozpoczęcia współpracy „od zaraz”, na dłuższy okres czasu

• niezbędne szkolenia i wsparcie, szczególnie w pierwszych dniach Twojej pracy

Czujesz, że to oferta dla Ciebie? Prześlij swoje CV, a my zajmiemy się resztą!

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie