Opis stanowiska pracy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy poszukuje kandydata/ tki na stanowisko:

Poszukujemy kandydata/ tki na stanowisko:

MAGAZYNIER-OPERATOR SAP

Opis stanowiska:
1. Przyjmowanie towarów do magazynu ( odbiór jakościowy i ilościowy).
2. Rejestrowanie dostaw w systemie.
3. Rozmieszczanie materiału na magazynie.
4. Kompletacja i wydawanie materiału na produkcje.
5. Wysyłka wyrobu gotowego.
6. Sporządzanie dokumentacji magazynowej.
7. Obsługa systemu SAP.

Wymagania

Wymagania:
1. Wykształcenie minimum zawodowe.
2. Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
3. Znajomość systemu SAP.
4. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
5. Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferowane korzyści:
1. Stała praca w dużej, rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym.
2. Zatrudnienie na cały etat na umowę o pracę, bezpośrednio przez ASK Poland Sp. z o.o.
3. Atrakcyjne wynagrodzenie.
4. Możliwość długoletniej współpracy, możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
5. Pakiet świadczeń socjalnych, możliwość korzystana z opieki medycznej oraz ubezpieczenia dodatkowego na korzystnych warunkach.

Prezentacja firmy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie