Magazynier/operator (m/k)

Trenkwalder

Gdańsk, Polska, pomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Polska
Opis stanowiska:
  • rozładunek oraz załadunek samochodów,
  • kontrola zgodności zamówienia z dokumentacją magazynową,
  • układanie wyrobów w regałach na terenie magazynu,
  • przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz etykietowanie wyrobów dla klientów,
  • cięcie wyrobów.

Wymagania stanowiska:
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnicy i/lub wózka widłowego - mile widziane,
  • nastawienie na klienta i wysoka jakość jego obsługi,
  • gotowość do pracy dwuzmianowej w godz. od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00, noce i weekendy wolne,
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - dodatkowy atut.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, startujemy z 3850 zł brutto,
  • comiesięczne premie regulaminowe, nawet do 550 zł brutto,
  • możliwość zatrudnienia w strukturach klienta po okresie próbnym 3-miesięcznym,
  • nagrody kwartalne w wysokości 300 zł brutto,
  • posiłki regeneracyjne w okresie zimowym,
  • benefity na preferencyjnych warunkach (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie),
  • szkolenia, możliwość nabycia nowych umiejętności,
  • pracę w przyjemnej atmosferze,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Praca na terenie Gdańska

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy