Magazynier (Operator Góra/Dół)

Jeronimo Martins Polska S.A.

Brzeg, opolskie

Miejsce pracy: Brzeg

Co zapewniamy?

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Podwyżki stażowe
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku
  • Nagrody pieniężne za polecanie nowych pracowników
  • Programy wspierające zdrowie – rozgrzewki przed pracą oraz dostęp do gabinetu fizjoterapii
  • Codziennie bezpłatne dwudaniowe obiady

Jakich osób szukamy?

  • Z doświadczeniem w obsłudze wózków podnośnikowych (wysoki skład do 8 m)
  • Posiadających uprawnienia UDT do kierowania wózkami podnośnikowymi
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym oraz weekendy i święta
  • Gotowość do pracy w zmienno-temperaturowych warunkach

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa wózków podnośnikowych (wysoki skład do 8 m)
  • Zabezpieczenie skompletowanych palet
  • Udział w procesie inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie z procedurami wewnętrznymi
  • Rozmieszczenie towarów zgodnie ze standardami firmy