Magazynier- Okolice Berlina/ Bez znajomości języka i doświadczenia!

Grupa Ideal

Berlin, zagranica

Miejsce pracy: Berlin

Chcesz wyjechać do pracy za granicę? Poznaj pracę w Niemczech, spróbuj z IDEAL!

Magazynier

Miejsce pracy: okolice Berlina

Opis stanowiska:

  • ręczny rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi
  • praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej
  • praca z polskim zespołem
  • praca w okolicach Berlina

Oferujemy:

  • stawka godzinowa 10,45EUR brutto/dzień, 13,06EUR brutto/noc i nadgodziny
  • ubezpieczenie podstawowe+ dodatkowe
  • opiekę medyczną w Luxmed
  • zakwaterowanie z pełnym wyposażeniem w 2/ 3 osobowych pokojach
  • całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • wypłatę wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
  • pomoc w zorganizowaniu transportu
  • zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec
  • możliwość pracy w dodatkowych godzinach
  • możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta po 9 miesiącach pracy
  • 50EUR netto premii za polecenie pracownika do pracy
  • 50EUR netto za użytkowanie własnego auta + składki na paliwo od pracowników
  • 100EUR netto premii za pełnienie funkcji kierowcy firmowego busa

Zarezerwuj sobie termin wyjazdu: Aplikuj teraz!

Grupa Ideal
Grupa Ideal