Magazynier OD ZARAZ

OTTO Work Force

Zabrze, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Zabrze

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. (KRAZ 11500) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Nr ref. DM/10/2020/D

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Sortowanie i przekazywanie przesyłek kurierskich,
- Załadunek i rozładunek towaru,
- Prace magazynowe.

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie i premie,
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

WYMAGANIA:
- Zaangażowanie i pracowitość,
- Umiejętność współpracy w zespole,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Praca w systemie 2 lub 3-zmianowym (równoważny czas pracy)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.