Opis stanowiska pracy

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

miejsce pracy: Muggensturm Niemcy

Zakres obowiązków

  • obsługa magazynu, kompletowanie zamówień, przyjmowanie i wydawanie towaru
  • przestrzeganie procedur magazynowych
  • załadunek, rozładunek (praca na wózku widłowym)
  • sporządzanie dokumentacji magazynowej

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie jednozmianowym 7.00-15.30
  • wyjazd na polskiej umowie delegowania
  • opieka koordynatora
  • możliwość zaliczek

ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

bezpłatne zakwaterowanie

zwrot kosztów za test na COVID!

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność i komunikatywności, dobrej organizacji pracy
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochós

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem.... Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie