Magazynier - nie wymagamy doświadczenia!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI

  • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
  • składowanie i przechowywanie towaru
  • kompletowanie towaru oraz jego załadunek
  • obsługa wózków widłowych - opcjonalnie

OCZEKIWANIA

  • nie wymagamy doświadczenia w pracach magazynowych
  • najważniejsze to chęć i motywacja do pracy
  • stawiamy także na punktualność i odpowiedzialność
  • uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę godzinową w wysokości 14 zł brutto oraz atrakcyjne premie miesięczne do 650 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • możliwość wyrobienia bezpłatnych, wewnętrznych uprawnień na wózki widłowe

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.