Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Magazynier na nocne zmiany 18-7

Duchnice, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Warszawa, Ołtarzew, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Przyjmowanie towaru na magazyn
  • Kompletacja zamówień, segregacja paczek
  • Przygotowywanie paczek do wysyłki
  • Obsługa systemów i skanerów magazynowych
  • Obsługa wózków widłowych

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
    Dyspozycyjność w godzinach nocnych 18-7
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w Duchnicach koło Ożarowa Mazowieckiego
  • Wynagrodzenie podstawowe 2500 zł brutto + do 1150 zł premii
  • Dodatek za pracę w nocy, za każdą przepracowaną godzinę
  • Każde nadgodziny płatne dodatkowe 100%
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
  • Stałe godziny pracy do wyboru, wolne weekendy
  • Obiady finansowane przez pracodawcę lub z korzystanie z karty przedpłaconej na zakupy spożywcze
  • Napoje (kawa/herbata, zimne napoje) i słodkie przekąski

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja