Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Magazynier na nocną lub dzienną zmianę

Miejsce pracy: Duchnice, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Ołtarzew, Brwinów

Zadania:

  • Praca na magazynie z częściami samochodowymi
  • Rozładunki, załadunki, segregacja towaru
  • Obsługa wózków widłowych
  • Obsługa systemów i skanerów magazynowych

Wymagania:

  • Gotowość do pracy po 8 h w godzinach 8.00-20.00 lub 18:00-07:00 -do wyboru
  • Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Pracę w Duchnicach koło Ożarowa Mazowieckiego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na zatrudnienie wewnętrzne
  • Stałe godziny pracy, wolne weekendy
  • Dla chętnych możliwość pracy w soboty, płatne dodatkowo 100%
  • Stawkę podstawową 2750 zł brutto miesięcznie-magazyn dzienny, 2900 zł brutto - magazyn nocny
  • Atrakcyjny system premiowy do 800 zł brutto
  • Obiady finansowane przez pracodawcę lub z korzystanie z karty przedpłaconej na zakupy spożywcze
  • Napoje (kawa/herbata, zimne napoje) i słodkie przekąski
  • Dofinansowanie do karty multisport, ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.